• Oxidom Teak oil тиковое масло для дерева 0,25л
Призначення  TEAK OIL -  продукт для будь-якого необробленого іншими захисними засобами дерева. Застосовується для обробки дерев'яних конструкцій (виробів), експлуатація яких буде відбуватися як всередині так і зовні приміщень. До складу масла входять натуральні компоненти рослинного походження. Надає обробленому дереву неповторну структуру. Захисна плівка благородна, матова. Продукт легко наноситься. Можливо застосування продукту як в реставраційних роботах, так і в сучасній деревообробній, меблевій промисловості. 

Підготовка поверхні і нанесення продукту:
Поверхня,  яка буде оброблятися TEAK OIL повинна бути сухою, відшліфованою, очищеною від пилу. Поверхня, що реставрується має бути  звільнена від раніше використаних масел, воску, лаку. Для додання додаткового ефекту поверхню можна затонувати. Не потрібно грунтувати  дерев'яну поверхню, на яку буде наноситися TEAK OIL. Засіб повністю готовий до застосування. Перед початком робіт приготуйте інструмент,  яким буде наноситися продукт і перемішайте сам продукт до однорідної маси. Нанесіть засіб за допомогою пензля або ганчірки товстим шаром. Через короткий проміжок часу, видаліть надлишки масла. Якщо роботи проводяться поза приміщенням не рекомендується видаляти надлишки масла. Залишки масла на фінішному шарі рекомендується видаляти за допомогою чистої ганчірки або паперового рушника. Для повноти ефекту рекомендується наносити не менше 3 шарів.
Витрата: близько 1 л на 14м2 в один шар.

Запобіжні заходи 
Пожежовибухонебезпечний. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння на шкіру і в очі . Не палити під час виконання робіт. Використані ганчірки необхідно повністю просушити на рівній поверхні, в іншому випадку вони можуть спалахнути .

Зберігання та транспортування:
 Не заморожувати. Зберігати у невскритій, заводській тарі у сухому, прохолодному місці.

Склад: Суміш натуральних рослинних масел , смол і абсорбуючих речовин.

Основные характеристики
Основные свойства Продукт для будь-якого необробленого іншими захисними засобами дерева. Застосовується для обробки дерев'яних конструкцій (виробів), експлуатація яких буде відбуватися як всередині так і зовні приміщень. До складу масла входять натуральні компоненти рослинного походження. Надає обробленому дереву неповторну структуру. Захисна плівка благородна, матова. Продукт легко наноситься. Можливо застосування продукту як в реставраційних роботах, так і в сучасній деревообробній, меблевій промисловості.
Тип продукта, состав Oxidom Teak oil тиковое масло для дерева
Расход 14 м.кв/1л
Фасовка 0,25 л
Производитель Оксидом (Украина)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов

Oxidom Teak oil тиковое масло для дерева 0,25л

  • 179 ₴


Oxidom, maslo teak,

^ Наверх