callback
  • Oxidom-300 Масло воск Универсальное 1л
Призначення: OXIDOM-300 Масло – віск Універсальний з твердим воском призначене для обробки внутрішніх та зовнішніх дерев'яних поверхонь приміщень (стіни, стелі, горища, мансарди, цокольні приміщення, вікна, двері, меблі і т. д.).
Спосіб нанесення: Перед використанням OXIDOM-300 Масло – віск Універсальний з твердим воском потрібно ретельно перемішати, в разі тонування складу періодично перемішувати в процесі роботи, тому що кольорові пігменти мають особливість осідати на дно тари. Оброблювану поверхню ретельно очистити від пилу і бруду. Видалити старе покриття, в разі необхідності поверхню відшліфувати і просушити. Наносити тонким шаром за допомогою щітки з жорсткою щетиною, безворсовою тканиною. Надлишки видалити безворсовою тканиною. Повторний шар можна наносити через 24 години. Після повного всмоктування складу, поверхню необхідно відполірувати сухою х/б тканиною.
Запобіжні заходи: Просочені маслом тканину або ганчір'я утилізувати, дотримуючись заходів протипожежної безпеки. Якщо засіб потрапив на шкіру або одяг масло можна змити теплим мильним розчином. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Витрата: 46-90 г / м² на одношарове покриття.
Склад: натуральні рослинні масла, лляне масло, натуральний віск, деревні смоли, каніфоль.
Транспортування і зберігання: Зберігається в щільно закритих поліетиленових ємностях в сухому і прохолодному або холодному місці. Чи не боїться замерзання. При негативних температурах не втрачає своїх властивостей.
Термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення.

Основные характеристики
Основные свойства Призначене для обробки внутрішніх та зовнішніх дерев'яних поверхонь приміщень (стіни, стелі, горища, мансарди, цокольні приміщення, вікна, двері, меблі і т. д.).
Тип продукта, состав Масло – віск Універсальний з твердим воском
Расход 40-90 гр/м.кв
Фасовка 1 л
Производитель Оксидом (Украина)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов

Oxidom-300 Масло воск Универсальное 1л

  • 190 ₴


Oxidom, maslo vosk, maslo s tverdim voskom

^ Наверх