• Oxidom-100 Льняное масло с пчелиным воском Универсальное 1л

Призначення: OXIDOM-100 Лляне масло з бджолиним воском призначене для просочення деревини, дерев’яних конструкцій та виробів з деревини для збільшення терміну їх експлуатації, захисту від шкідників, плісняви, грибка та надання деревині водо- та брудо- відштовхуючих властивостей.

Застосування Деревина, що буде оброблятись має бути суха, очищена від бруду, смоли, старих лакофарбових покриттів. На поверхні не повинно бути грибкових уражень (синява, пліснява). Раніше промасляна деревина має бути підшкурена. Рекомендується зробити пробне нанесення на невеликій ділянці, так як можливе тонування деревини. Для більш глибокого просочення деревини та досягнення найкращого результату рекомендується підігріти масло до температури 50°С - 70°С. Безпосередньо перед нанесенням – ретельно перемішати.

OXIDOM-100 Лляне масло з бджолиним воском наноситься рясно вздовж волокон деревини втираючими рухами для того, щоб забезпечити проникність масла у поверхню.

Наносити у 2-3 шари.

Роботи по нанесенню проводити при температурі навколишнього середовища не нижче +5°С.

Запобіжні заходи: Просочені маслом тканину або ганчір'я утилізувати, дотримуючись заходів протипожежної безпеки. Якщо засіб потрапив на шкіру або одяг масло можна змити теплим мильним розчином. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Склад: Лляне масло, натуральний бджолиний віск, витяжка хвойних дерев.

Транспортування і зберігання: Не заморожувати. Зберігати у невскритій заводській тарі у сухому, прохолодному місці.

Термін придатності: 36 місяців з дати виготовлення.


Основные характеристики
Основные свойства Призначене для просочення деревини, дерев’яних конструкцій та виробів з деревини для збільшення терміну їх експлуатації, захисту від шкідників, плісняви, грибка та надання деревині водо- та брудо- відштовхуючих властивостей
Тип продукта, состав Лляне масло з бджолиним воском
Расход 8-12 м.кв/1л
Фасовка 1 л
Производитель Оксидом (Украина)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов

Oxidom-100 Льняное масло с пчелиным воском Универсальное 1л

  • 169 ₴


Oxidom-100, maslo vosk,

^ Наверх